Cinderella Eco Solution AS

Ons doel is het ontwikkelen van de meest milieuvriendelijke en verbruiksvriendelijke verbrandingstoiletten ter wereld.

Team Cinderella

Cinderella Eco Solution AS is een dochteronderneming van Sirius Eco Group AS, een familiebedrijf in de gemeente Midsund in Romsdal, Noorwegen. Met 33 medewerkers en ruim 15 jaar ervaring in de productie van verbrandingstoiletten biedt Cinderella Eco Solution AS een ecologische totaaloplossing voor afvalverwerking.

Tot 2012 was het verbrandingstoilet van Cinderella alleen beschikbaar in Scandinavië, waar wij in het vrijetijdssegment meer dan 60.000 units aan de man brachten. Cinderella bracht onze producten naar de internationale markt, met oplossingen voor zowel bezitters van recreatiewoningen als voor de professionele markten, waaronder visteelt (voedingsplatforms in Schotland), kraanproducenten (kraancabines), spoorwegbedrijven, mijnbouw en constructie, en de bouwsector (wagens).

Naast dealers in Scandinavië hebben wij ook distributeurs in Finland, de Europese Unie, Australië en Noord-Amerika. In de vorm van ons nieuwste model, de Cinderella Motion, creëerden we een innovatieve oplossing voor de caravan- en camperindustrie. Wij bewegen ons op een vakgebied waar afvalverwerking, in overeenstemming met wetten en regelgeving, vaak een grote uitdaging is en zorgvuldige planning vereist. Onze strategie koppelt moderne technologie aan toegewijde medewerkers; wij proberen dan ook altijd de maat te zetten op het terrein van optimale investering in eersteklas toiletinstallaties.

Cinderella is de logische keuze voor mensen, die waarde hechten aan hoge kwaliteit en functionaliteit.

Sjøvik
Gunhild Sjøvik 
Global CEO / Export Market

+47 477 55 673
gunhild@cinderellaeco.no
Heide
Henrik Van Der Heide
CEO Cinderella Europe

+31 6 53 41 88 97
henk@cinderellaeco.com
Krogedal
Thomas Krogedal
Sales en Marketing Manager

+47 911 43 823
thomas@cinderellaeco.no

Christian Seliussen
Chief Financial Officer
+47 990 29 954
cs@cinderellaeco.no
Hansen
Frode Hansen
Productie Manager

+47 918 58 738
frode@cinderellaeco.no
Thoresen
Bent-Erik Aga-Thoresen
Aankoop- en Logistieke Manager
+47 989 04 854
bent@cinderellaeco.no
Jørgensen
Joachim Jørgensen
Service Manager

+47 980 88 305
joachim@cinderellaeco.no
Jacobsen
Morten Jacobsen
IT Manager

+47 900 86 710
morten@cinderellaeco.no
Kandola
Simen Kandola
Product Manager

+47 926 87 394
simen@cinderellaeco.no
Stenberg
Andreas Stenberg
QA Manager

+47 940 29 656
andreas@cinderellaeco.no